Ubytování Bretaň

Ubytování v Bretani

Bretaň je jedna z hlavních dovolenkových destinací ve Francii. Turisté zde najdou vše - tajemné lesy, krásná města, kontrast mezi venkovem a zuřícím mořem s nekonečnými plážemi. Ten, kdo uvidi skalní stěny Bretaně, snadno pochopí, proč je tato destinace tak populární. Více než 2300 km dlouhé pobřeží se skládá z velkých kamenů různých barev na severu Bretaně. Jižní strana poloostrova se zase pyšní krásnými plážemi. Krajina v Bretani je kopcovitá s úzkými klikatými silnicemi, které jsou lemovány živými ploty. Proto je Bretaň zajímavým cílem pro smíšené publikum.


» Online rezervace

Poslední recenze

Hôtel Elysées Flaubert
Tomáš a Eva: (hodnoceno 30.8.2011) Do Paříže jsme se vydali poprvé a myslím ,že jsme narazili na docela obstojný hotel. Skvělé umístění - blízko k Arc de Triomphe, obchodům a restauracím podél Champs Elysées. Personál velice vstřícný a pohotový řešit naše problémy.více »
Best Western Hôtel de Neuville
Tomáš: (hodnoceno 12.6.2011) Jedná se o velmi pěkný malý hotel s nezaměnitelnou pařížskou atmosférou, který se nachází v blízkosti stanice metra Pereire a pokud se chcete projít tak 20 minut chůze od centra. Pokoje byly malé, ale čisté, krásné, dobře zařízenévíce »
Banke Hôtel
Věra: (hodnoceno 7.6.2011) S manželem jsme milovali vstupní prostor, který byl opravdu překrásný, impozantně vybavený ostatně tak jako celý hotel. Hotelový personál byl mimořádně přátelský a užitečný. Pokoje v Paříži jsou vždy stísněné, ale v tomto případě to bylo relativněvíce »
Hôtel Chateaubriand
TEST: (hodnoceno 25.5.2011) TEST
Hôtel Chateaubriand
Karolína : (hodnoceno 24.5.2011) Od první chvíle na mě hotel působil dobrým dojmem. Žena na recepci byla milá a ochotná, a zatímco mi odpovídala na všechny mé otázky, zaměstnanci mi odnesli zavazadla do pokoje. Pokoj byl krásný, útulný a vše bylo čisté, jen poněkudvíce »

Bretaň

Bretaň má velké množství živých míst. Například Rennes, Brest, Saint-Malo a Vannes s mnoha atrakcemi, ale i mnoho malých malebných vesniček a půvabných přístavů s rybařskými loděmi, jako např. Carnac, Dinard a Saint-Cast le Guilo. Zejména jižní pobřeží je spojeno s rušným životem s mnoha hotely, ve vnitrozemí zase dominuje příroda a malebné vesničky, kde se čas jakoby zastavil.

Určitě si nenechte ujít návštěvu Mont Saint-Michel - impozantní skála na pobřeží s katedrálou, klášterem a miniaturní vesnicí. Nachází se na hranici Bretaně a Normandie. Je to po “Eiffelovce“ nejnavštěvovanějsí místo ve Francii. Saint-Malo je bezesporu jedním z nejvíce zvláštních míst v Bretani. Je to půvabné přístavní město. Na konci 19.století jeden z nejdůležitějsích přístavů Francie. Dnes je Saint-Malo dynamické a moderní město. Centrum města je plné teras lákajících k příjemnému posezení, nechybí zde obchody a butiky nebo restaurace s místními specialitami: čerstvé ryby včetně krevet,krabů a ústřic. Saint-Malo je unikátní město plné historie. Bohatá námořní a obchodní minulost je viditelná ve městě v různých muzeích. Staré a dobře zachovalé městské hradby dávají městu speciální šarm. Nenechte si ujít návštěvu kostela Sv. Vincent ze 7.století. Bohužel byl zničen během francouzské revoluce, ale návštěva pozůstatků této velkolepé katedrály v gotickém stylu s krásným interiérem stojí zato. Další atrakcí města je Grand Aquarium, kde můžete pozorovat širokou škálu ryb. Pláže u Saint-Malo jsou převážně z jemného písku. Nejhezčí pláž je La Grande Plage, kde si můžete užít krásné procházky. Ze Saint-Malo můžete také navštívit Normanské ostrovy. Guernsey a Jersey jsou snadno přístupné lodím. Bretaň má mírné podnebí, takže zde nikdy nejsou extremní tepla nebo mráz. Proto je to velmi vhodná destinace pro milovníky golfu nebo cyklistiky. Rybáři si přijdou na své u řeky d’Argent, která je plná lososů a pstruhů.